MEČ
20.03.17 | 2. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Robu Kajitani | 1-6, 6-0, 6-3 | Nishi Tama | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayumi Koshiishi vs. Robu Kajitani - Međusobni mečevi
20.03.17 | 2. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Robu Kajitani | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | Nishi Tama | tvrda |
Ayumi Koshiishi form & Robu Kajitani form
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Robu Kajitani - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.01.22 2. kolo kval. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Kang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Amber Marshall | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Gillian Collins | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aoi Kanai | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 5-7, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pichapak Sirikul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.06.19 kval. | vs. Muskan Sharma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Putri Sanjungan Insani | 6-1, 2-6, 2-10 | detalj meča |