MEČ
26.01.20 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | W15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
09.09.95, 28 Godina
09.09.95, 28 Godina
Ayumi Koshiishi vs. Nina Ugrelidze - Međusobni mečevi
26.01.20 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Nina Ugrelidze | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Ayumi Koshiishi form & Nina Ugrelidze form
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Nina Ugrelidze - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | detalj meča |