MEČ
22.01.20 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Jillian Louise Roa | 6-2, 6-1 | W15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
18.07.03, 20 Godina
18.07.03, 20 Godina
Ayumi Koshiishi vs. Jillian Louise Roa - Međusobni mečevi
22.01.20 | 1. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Jillian Louise Roa | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Ayumi Koshiishi form & Jillian Louise Roa form
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Jillian Louise Roa - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 7-65, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sara Gambogi | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 7-63, 11-13 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kateryna Bennasar Motilla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detalj meča |