MEČ
02.11.20 | 2. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayumi Koshiishi vs. Antonia Schmidt - Međusobni mečevi
02.11.20 | 2. kolo kval. | Ayumi Koshiishi | Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Ayumi Koshiishi form & Antonia Schmidt form
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Antonia Schmidt - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča |