INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aymet Uzcategui vs. Riya Bhatia - Međusobni mečevi
07.08.17 | kval. | Aymet Uzcategui | Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detalj meča | Koksijde | zemlja |
Aymet Uzcategui form & Riya Bhatia form
Aymet Uzcategui - Posljednji mečevi
Fed Cup - zemlja | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
31.07.18 kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Stuttgart Vaihingen - zemlja | ||||
26.06.18 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
21.05.18 kval. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
24.04.18 kval. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
16.04.18 kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detalj meča |
Riya Bhatia - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | - Riya Bhatia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča |