MEČ
19.01.18 | Četvrtfinale | Ayano Shimizu | Chiara Scholl | 6-4, 6-2 | Orlando | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ayano Shimizu | Chiara Scholl | |
1. servis % | 38/58 (66%) | 30/68 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/38 (61%) | 18/30 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 12/38 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/68 (56%) | 26/58 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 11 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayano Shimizu vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
19.01.18 | Četvrtfinale | Ayano Shimizu | Chiara Scholl | 6-4, 6-2 | detalj meča | Orlando | zemlja |
10.01.18 | 1. kolo | Ayano Shimizu | Chiara Scholl | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | Daytona Beach | zemlja |
Ayano Shimizu form & Chiara Scholl form
Ayano Shimizu - Posljednji mečevi
W35 Osaka - tvrda | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-62, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 7-65, - Ayano Shimizu - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
02.12.23 Finale | vs. Aliona Falei | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.12.23 Polufinale | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 1-6, 7-66, 7-64 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ena Koike | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Ma | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.23 Finale | vs. Joanna Garland | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |