MEČ
11.06.19 | 1. kolo | Ayaka Okuno | Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | W15 Gimcheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ayaka Okuno | Boyoung Jeong | |
1. servis % | 22/54 (41%) | 16/55 (29%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/22 (77%) | 5/16 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/32 (44%) | 16/39 (41%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/55 (62%) | 23/54 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvostruke pogreške | 12 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayaka Okuno | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ayaka Okuno | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ayaka Okuno | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ayaka Okuno | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ayaka Okuno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ayaka Okuno | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayaka Okuno | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Boyoung Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ayaka Okuno | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ayaka Okuno vs. Boyoung Jeong - Međusobni mečevi
11.06.19 | 1. kolo | Ayaka Okuno | Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Gimcheon | tvrda |
Ayaka Okuno form & Boyoung Jeong form
Ayaka Okuno - Posljednji mečevi
W15 Los - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 kval. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - odustajanje | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - odustajanje | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Dallas - tvrda | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Naples - zemlja | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
26.10.21 kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - odustajanje | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
17.05.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
04.05.21 1. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Boyoung Jeong - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alena Kovackova | 1-6, 0-1, - Boyoung Jeong - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jana Otzipka | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Sonal Patil | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Hossam Salah | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 7-66, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lara Charles | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Melissa Boyden | Melissa Boyden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Michaella Krajicek | Michaella Krajicek - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. A Young Jang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Sara Dols | 6-3, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | detalj meča |