MEČ
25.09.19 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Oceane Babel | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aurora Zantedeschi | Oceane Babel | |
1. servis % | 26/47 (55%) | 34/56 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/26 (62%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/21 (71%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/56 (52%) | 16/47 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Oceane Babel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Oceane Babel | |
0-0, 15-15 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Oceane Babel | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-0 | |
3-1 | Oceane Babel | |
0-0, 0-40 | ||
Aurora Zantedeschi | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Oceane Babel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-3 | Oceane Babel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aurora Zantedeschi vs. Oceane Babel - Međusobni mečevi
25.09.19 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Oceane Babel | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Aurora Zantedeschi form & Oceane Babel form
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Oceane Babel - Posljednji mečevi
W15 Duffel - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Macon - dvorana | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | detalj meča |