MEČ
12.07.18 | 2. kolo | Asia Muhammad | Nastja Kolar | 6-4, 6-2 | Honolulu | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Asia Muhammad | Nastja Kolar | |
1. servis % | 31/59 (53%) | 28/51 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/31 (68%) | 20/28 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/28 (61%) | 7/23 (30%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/51 (47%) | 21/59 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 1-0 | |
Asia Muhammad | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-4 | |
0-0, 40-30 | ||
Asia Muhammad | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Asia Muhammad | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
Asia Muhammad | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Asia Muhammad vs. Nastja Kolar - Međusobni mečevi
12.07.18 | 2. kolo | Asia Muhammad | Nastja Kolar | 6-4, 6-2 | detalj meča | Honolulu | tvrda |
Asia Muhammad form & Nastja Kolar form
Asia Muhammad - Posljednji mečevi
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.07.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - odustajanje | detalj meča | |
21.07.23 Polufinale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nottingham - trava | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.23 kval. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča |
Nastja Kolar - Posljednji mečevi
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - odustajanje | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
04.09.22 Polufinale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.10.21 Polufinale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - odustajanje | detalj meča | |
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
18.09.21 Polufinale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.21 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | detalj meča |