MEČ
07.02.18 | 1. kolo | Asia Muhammad | Himari Sato | 6-3, 6-1 | Launceston | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Asia Muhammad | Himari Sato | |
1. servis % | 28/51 (55%) | 34/57 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/23 (70%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/57 (51%) | 15/51 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 6 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Asia Muhammad | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Asia Muhammad | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Asia Muhammad | 2-3 | |
Asia Muhammad | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Himari Sato | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Asia Muhammad | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Himari Sato | |
2-0 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Asia Muhammad | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Himari Sato | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Himari Sato | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
5-1 | Himari Sato | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Asia Muhammad vs. Himari Sato - Međusobni mečevi
05.02.20 | 1. kolo | Asia Muhammad | Himari Sato | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Launceston | tvrda |
07.02.18 | 1. kolo | Asia Muhammad | Himari Sato | 6-3, 6-1 | detalj meča | Launceston | tvrda |
Asia Muhammad form & Himari Sato form
Asia Muhammad - Posljednji mečevi
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.07.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - odustajanje | detalj meča | |
21.07.23 Polufinale | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nottingham - trava | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
25.05.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.23 kval. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.23 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča |
Himari Sato - Posljednji mečevi
W25 Papamoa - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Belle Thompson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-710, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Michika Ozeki | 7-61, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 2-0, Boyoung Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Hiromi Abe | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Ari Matsumoto | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Azuna Ichioka | 7-5, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Rinko Matsuda | 4-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hikari Yamamoto | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Rio Wakayama | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 kval. | vs. Tori Kinard | 1-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
29.04.23 Polufinale | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Rinko Matsuda | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Yu-Yun Li | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča |