MEČ
13.02.19 | 1. kolo | Arlinda Rushiti | Tamara Curovic | 6-2, 1-6, 7-62 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Arlinda Rushiti | Tamara Curovic | |
1. servis % | 43/96 (45%) | 45/102 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/53 (40%) | 21/57 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 7/16 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/102 (51%) | 49/96 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/198 (50%) | 99/198 (50%) |
Dvostruke pogreške | 14 | 11 |
Asovi | 5 | 8 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arlinda Rushiti | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arlinda Rushiti | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arlinda Rushiti | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arlinda Rushiti | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Arlinda Rushiti | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arlinda Rushiti vs. Tamara Curovic - Međusobni mečevi
10.08.22 | 1. kolo | Tamara Curovic | Arlinda Rushiti | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25+H Leipzig | zemlja |
13.02.19 | 1. kolo | Arlinda Rushiti | Tamara Curovic | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Arlinda Rushiti form & Tamara Curovic form
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Tamara Curovic - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča |