INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Kanika Vaidya vs. Arlinda Rushiti - Međusobni mečevi
07.10.17 | Polufinale | Arlinda Rushiti | Kanika Vaidya | 6-4, 7-63 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
13.07.17 | 2. kolo | Arlinda Rushiti | Kanika Vaidya | 7-65, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Kanika Vaidya form & Arlinda Rushiti form
Kanika Vaidya - Posljednji mečevi
Jakarta - tvrda | ||||
20.07.18 Četvrtfinale | vs. Mahak Jain | 0-6, 4-4, - Kanika Vaidya - odustajanje | detalj meča | |
19.07.18 2. kolo | vs. Sai Chamarthi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Rifanty Kahfiani | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Andjela Novcic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
23.03.18 Polufinale | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
22.03.18 Četvrtfinale | vs. Ana Veselinovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.18 2. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.03.18 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
11.03.18 kval. | vs. Snehadevi S Reddy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bhopal - tvrda | ||||
09.03.18 Polufinale | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.18 Četvrtfinale | vs. Freya Christie | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.18 2. kolo | vs. Ana Veselinovic | 6-3, 4-0, Ana Veselinovic - odustajanje | detalj meča | |
05.03.18 1. kolo | vs. Abhilasha Mehra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
25.02.18 kval. | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.01.18 1. kolo | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
26.01.18 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.18 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
24.01.18 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Mihika Yadav | 1-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.01.18 kval. | vs. Anna Kubareva | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.01.18 1. kolo | vs. Minami Shuto | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.10.17 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.10.17 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detalj meča |