Romania
15.08.00, 23 Godina
15.08.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Diana Maria Mihail vs. Arina Gabriela Vasilescu - Međusobni mečevi
20.11.18 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Diana Maria Mihail | 6-2, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Diana Maria Mihail form & Arina Gabriela Vasilescu form
Diana Maria Mihail - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detalj meča |
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |