MEČ
10.07.19 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-2 | W15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arina Gabriela Vasilescu | Aleksandra Pospelova | |
1. servis % | 21/48 (44%) | 41/58 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/21 (71%) | 18/41 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 3/17 (18%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/58 (64%) | 21/48 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 8 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0 | ||
Arina Gabriela Vasilescu | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Aleksandra Pospelova | |
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arina Gabriela Vasilescu vs. Aleksandra Pospelova - Međusobni mečevi
10.07.19 | 1. kolo | Arina Gabriela Vasilescu | Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Bucharest | zemlja |
Arina Gabriela Vasilescu form & Aleksandra Pospelova form
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Aleksandra Pospelova - Posljednji mečevi
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detalj meča |