MEČ
05.08.20 | 1. kolo | Arianne Hartono | Ani Vangelova | 6-2, 3-6, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Arianne Hartono | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arianne Hartono | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arianne Hartono | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
Arianne Hartono | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Arianne Hartono | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arianne Hartono | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Arianne Hartono | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Arianne Hartono | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
3-5 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Arianne Hartono | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arianne Hartono | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arianne Hartono | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Arianne Hartono | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arianne Hartono vs. Ani Vangelova - Međusobni mečevi
05.08.20 | 1. kolo | Arianne Hartono | Ani Vangelova | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Arianne Hartono form & Ani Vangelova form
Arianne Hartono - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Shelby Rogers | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 4-3, Moyuka Uchijima - odustajanje | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Daria Saville | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Heather Watson | 6-72, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 7-610, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Irina Khromacheva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 7-62, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Misaki Doi | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Despina Papamichail | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča |
Ani Vangelova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detalj meča |