MEČ
27.07.17 | Četvrtfinale | Arantxa Rus/Quirine Lemoine | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | 7-5, 6-2 | Bastad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
1. servis % | 36/57 (63%) | 37/59 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/36 (56%) | 18/37 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/59 (58%) | 24/57 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-4 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Holland
13.12.90, 33 Godina
13.12.90, 33 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Bulgaria
29.02.92, 32 Godina
29.02.92, 32 Godina
Holland
25.12.91, 32 Godina
25.12.91, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Sweden
26.05.94, 29 Godina
26.05.94, 29 Godina
Arantxa Rus/Quirine Lemoine vs. Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister - Međusobni mečevi
27.07.17 | Četvrtfinale | Arantxa Rus/Quirine Lemoine | Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | 7-5, 6-2 | detalj meča | Bastad | zemlja |
Arantxa Rus form & Aleksandrina Naydenova form
Arantxa Rus/Quirine Lemoine - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
25.03.19 Četvrtfinale | vs. Federica Bilardo/Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.19 Polufinale | vs. Alena Fomina/Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti/Camilla Rosatello | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Singapore - tvrda | ||||
14.01.19 Polufinale | vs. Elitsa Kostova/Olivia Tjandramulia | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
14.01.19 Finale | vs. Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo | vs. Beatrice Gumulya/Ana Veselinovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.19 Četvrtfinale | vs. Ankita Raina/Sabina Sharipova | Ankita Raina/Sabina Sharipova/Cornelia Lister - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
30.07.17 Finale | vs. Maria Irigoyen/Barbora Krejcikova | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
28.07.17 Polufinale | vs. Oksana Kalashnikova/Alicja Rosolska | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
27.07.17 Četvrtfinale | vs. Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Elise Mertens/Demi Schuurs | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča |
Aleksandrina Naydenova/Cornelia Lister - Posljednji mečevi
Bastad - zemlja | ||||
27.07.17 Četvrtfinale | vs. Arantxa Rus/Quirine Lemoine | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad/Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
22.07.17 Polufinale | vs. Kiki Bertens/Johanna Larsson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.07.17 Četvrtfinale | vs. Silvia Soler-Espinosa/Sara Sorribes Tormo | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo | vs. Irina Khromacheva/Aleksandra Krunic | 7-5, 7-63 | detalj meča |