INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arantxa Rus vs. Reka-Luca Jani - Međusobni mečevi
04.04.19 | 2. kolo | Arantxa Rus | Reka-Luca Jani | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
08.04.18 | 1. kolo kval. | Arantxa Rus | Reka-Luca Jani | 6-1, 6-1 | detalj meča | Lugano | zemlja |
Arantxa Rus form & Reka-Luca Jani form
Arantxa Rus - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Reka-Luca Jani - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča |