MEČ
10.06.19 | 1. kolo | Arantxa Rus | Bibiane Schoofs | 7-5, 6-4 | 's-Hertogenbosch | trava |
STATISTIKE MEČA
Arantxa Rus | Bibiane Schoofs | |
1. servis % | 39/65 (60%) | 50/75 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/39 (62%) | 28/50 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/26 (58%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/75 (48%) | 26/65 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Arantxa Rus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arantxa Rus | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Arantxa Rus | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arantxa Rus vs. Bibiane Schoofs - Međusobni mečevi
10.06.19 | 1. kolo | Arantxa Rus | Bibiane Schoofs | 7-5, 6-4 | detalj meča | 's-Hertogenbosch | trava |
01.02.17 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | detalj meča | Glasgow | dvorana |
Arantxa Rus form & Bibiane Schoofs form
Arantxa Rus - Posljednji mečevi
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - odustajanje | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča |
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |