MEČ
17.04.19 | 1. kolo | Arabella Koller | Iana Tishchenko | 7-5, 6-4 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arabella Koller | Iana Tishchenko | |
1. servis % | 45/60 (75%) | 49/72 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/45 (51%) | 25/49 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 5/23 (22%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 6/8 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/72 (58%) | 29/60 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arabella Koller | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Iana Tishchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Arabella Koller | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Iana Tishchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arabella Koller | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Iana Tishchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arabella Koller | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Iana Tishchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arabella Koller | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Iana Tishchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arabella Koller | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Iana Tishchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Arabella Koller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Iana Tishchenko | |
0-0 | ||
6-4 |
Austria
31.08.00, 23 Godina
18770 $
31.08.00, 23 Godina
18770 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Moldavija
24.04.96, 28 Godina
24.04.96, 28 Godina
Arabella Koller vs. Iana Tishchenko - Međusobni mečevi
17.04.19 | 1. kolo | Arabella Koller | Iana Tishchenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Arabella Koller form & Iana Tishchenko form
Arabella Koller - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.24 Finale | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - odustajanje | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Iana Tishchenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.06.19 kval. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Tunis - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detalj meča |