Russia
11.05.00, 23 Godina
11.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alisa Axyanova vs. Arabela Fernandez-Rabener - Međusobni mečevi
15.09.16 | 2. kolo | Arabela Fernandez-Rabener | Alisa Axyanova | 6-3, 6-2 | detalj meča | Madrid | tvrda |
Alisa Axyanova form & Arabela Fernandez-Rabener form
Alisa Axyanova - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.09.21 kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - odustajanje | detalj meča |
Arabela Fernandez-Rabener - Posljednji mečevi
Sant Cugat - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - odustajanje | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
05.10.17 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kholopenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 2-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
Madrid - tvrda | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Caroline Werner | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo | vs. Vivien Klein | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Elena Tokic | Elena Tokic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Don Benito - tepih | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Amarante - tvrda | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Xiaoxi Zhao | 2-6, 6-3, 6-77 | detalj meča | |
Montemor O - tvrda | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Dijon - dvorana | ||||
03.04.17 1. kolo | vs. Theo Gravouil | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Corinna Dentoni | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.03.17 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
01.12.16 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.16 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.16 kval. | vs. Georgia Brescia | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
17.11.16 Četvrtfinale | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.11.16 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 7-5, 6-1 | detalj meča |