MEČ
25.09.19 | 1. kolo | Antonia Samudio | Candela Bugnon | 7-5, 6-3 | W15 Sao | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Antonia Samudio | Candela Bugnon | |
1. servis % | 40/57 (70%) | 47/68 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/40 (75%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 12/21 (57%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/68 (43%) | 17/57 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/125 (55%) | 56/125 (45%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Antonia Samudio | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Candela Bugnon | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antonia Samudio | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Candela Bugnon | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antonia Samudio | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Candela Bugnon | |
0-0 | ||
Antonia Samudio | 4-4 | |
5-4 | Candela Bugnon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antonia Samudio | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Candela Bugnon | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Antonia Samudio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Candela Bugnon | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Antonia Samudio | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Candela Bugnon | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
3-2 | Candela Bugnon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Samudio | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Candela Bugnon | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Antonia Samudio | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
05.12.97, 26 Godina
10115 $
05.12.97, 26 Godina
10115 $
Antonia Samudio vs. Candela Bugnon - Međusobni mečevi
25.09.19 | 1. kolo | Antonia Samudio | Candela Bugnon | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Sao | zemlja |
Antonia Samudio form & Candela Bugnon form
Antonia Samudio - Posljednji mečevi
Bogota - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.12.22 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 7-69, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
23.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 2. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Daiana Postay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-3, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Sylvia Schenck | 6-1, - Antonia Samudio - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Yusleydis Smith Dias | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Candela Bugnon - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Lourdes Ayala | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
01.02.22 kval. | vs. Fernanda Labrana | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cordoba - zemlja | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Villa - zemlja | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Santiago - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Constanza Arancibia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Eduarda Piai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Sofia Luini | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča |