Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.02.02, 22 Godina
12.02.02, 22 Godina
Anouk Koevermans vs. Iuliia Nikitina - Međusobni mečevi
30.04.19 | kval. | Anouk Koevermans | Iuliia Nikitina | 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anouk Koevermans form & Iuliia Nikitina form
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Iuliia Nikitina - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Giza - tvrda | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Giza - tvrda | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.21 kval. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
19.10.21 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detalj meča |