MEČ
17.09.19 | 1. kolo | Anouk Koevermans | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-1 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anouk Koevermans | Francesca Dell'Edera | |
1. servis % | 31/47 (66%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/31 (65%) | 7/26 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/16 (38%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/46 (70%) | 21/47 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anouk Koevermans | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Francesca Dell'Edera | |
0-0 | ||
Anouk Koevermans | 1-1 | |
2-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anouk Koevermans | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anouk Koevermans | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Francesca Dell'Edera | |
Anouk Koevermans | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Anouk Koevermans | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0 | ||
Anouk Koevermans | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anouk Koevermans | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Francesca Dell'Edera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
28.06.96, 27 Godina
28.06.96, 27 Godina
Anouk Koevermans vs. Francesca Dell'Edera - Međusobni mečevi
17.09.19 | 1. kolo | Anouk Koevermans | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Anouk Koevermans form & Francesca Dell'Edera form
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Francesca Dell'Edera - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detalj meča |