MEČ
05.02.20 | 1. kolo | Annick Melgers | Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | W15 Palmanova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Annick Melgers | Nora Ayala Serra | |
1. servis % | 33/54 (61%) | 23/41 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/33 (64%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/21 (57%) | 8/18 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/41 (54%) | 21/54 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/95 (58%) | 40/95 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Annick Melgers | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-15 | ||
Annick Melgers | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
Annick Melgers | 4-2 | |
5-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 0-40 | ||
Annick Melgers | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Annick Melgers | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
2-0 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Annick Melgers | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0 | ||
Annick Melgers | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Nora Ayala Serra | |
0-0, 15-0 | ||
Annick Melgers | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Holland
01.05.99, 25 Godina
12052 $
01.05.99, 25 Godina
12052 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
01.11.99, 24 Godina
01.11.99, 24 Godina
Annick Melgers vs. Nora Ayala Serra - Međusobni mečevi
05.02.20 | 1. kolo | Annick Melgers | Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Palmanova | zemlja |
Annick Melgers form & Nora Ayala Serra form
Annick Melgers - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - odustajanje | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 kval. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča |
Nora Ayala Serra - Posljednji mečevi
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.21 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 kval. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detalj meča |