MEČ
23.08.20 | 1. kolo | Annerly Poulos | Cyan Sun | 6-2, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Annerly Poulos | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
1-2 | Cyan Sun | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Annerly Poulos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Annerly Poulos | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Cyan Sun | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Annerly Poulos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Annerly Poulos | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Annerly Poulos | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Annerly Poulos | 5-1 | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
Australia
08.01.03, 21 Godina
08.01.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
13.09.02, 21 Godina
13.09.02, 21 Godina
Annerly Poulos vs. Cyan Sun - Međusobni mečevi
23.08.20 | 1. kolo | Annerly Poulos | Cyan Sun | 6-2, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Annerly Poulos form & Cyan Sun form
Annerly Poulos - Posljednji mečevi
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.07.22 2. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.06.22 kval. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.06.22 kval. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.06.22 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.22 kval. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Cyan Sun - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Sara Nayar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Roopa Bains | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Laura Ashley | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Lara Walker | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.20 1. kolo | vs. Laura Ashley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.02.20 kval. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-3, 2-0, Paola Moreno Bautista - odustajanje | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Casey Tay | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Moore | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Perth - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Alison Bai | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Jane Stewart | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 2-6 | detalj meča |