Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
07.10.96, 27 Godina
07.10.96, 27 Godina
Yuka Hosoki vs. Annelou Nab - Međusobni mečevi
25.03.18 | 2. kolo kval. | Annelou Nab | Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
27.01.18 | 1. kolo kval. | Annelou Nab | Yuka Hosoki | 6-3, 7-5 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Yuka Hosoki form & Annelou Nab form
Yuka Hosoki - Posljednji mečevi
W35 Osaka - tvrda | ||||
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.12.23 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - odustajanje | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
15.05.23 kval. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Annelou Nab - Posljednji mečevi
W15 Haren - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Pauline Demel | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Petra Maria Kerdikova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.01.18 kval. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Schippers | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Pfennig | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Eva Lys | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Liza Lebedzeva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 5-7, 7-67, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-0, Aneta Laboutkova - odustajanje | detalj meča |