MEČ
26.10.15 | 2. kolo | Anna Zaja | Anastasia Zarycka | 6-2, 6-3 | Ismaning | tepih |
STATISTIKE MEČA
Anna Zaja | Anastasia Zarycka | |
1. servis % | 31/50 (62%) | 42/53 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 26/42 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 3/11 (27%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/53 (45%) | 15/50 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/103 (57%) | 44/103 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 11 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Zaja vs. Anastasia Zarycka - Međusobni mečevi
28.05.19 | 1. kolo | Anna Zaja | Anastasia Zarycka | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | W25 Essen | zemlja |
18.07.18 | 1. kolo | Anna Zaja | Anastasia Zarycka | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | Olomouc | zemlja |
20.05.18 | kval. | Anna Zaja | Anastasia Zarycka | 6-79, 6-3, 6-4 | detalj meča | Nurnberg | zemlja |
03.04.18 | 1. kolo | Anastasia Zarycka | Anna Zaja | 6-2, 6-1 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
26.10.15 | 2. kolo | Anna Zaja | Anastasia Zarycka | 6-2, 6-3 | detalj meča | Ismaning | tepih |
Anna Zaja form & Anastasia Zarycka form
Anna Zaja - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Anastasia Zarycka - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
02.03.21 kval. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
28.11.20 Polufinale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.20 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
20.11.20 Četvrtfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
17.11.20 kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.09.20 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča |