Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
31.07.00, 23 Godina
31.07.00, 23 Godina
Anna Ureke vs. Sophia Fry - Međusobni mečevi
23.02.20 | 1. kolo kval. | Anna Ureke | Sophia Fry | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Perth | tvrda |
Anna Ureke form & Sophia Fry form
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Sophia Fry - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.22 kval. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
12.09.22 kval. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
23.07.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Singapore - tvrda | ||||
20.05.19 kval. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | detalj meča |