MEČ
07.01.20 | 1. kolo | Anna Ureke | Nina Rudiukova | 1-6, 6-2, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Ureke | Nina Rudiukova | |
1. servis % | 68/79 (86%) | 45/79 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/68 (49%) | 22/45 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 16/34 (47%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 6/11 (55%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/79 (52%) | 40/79 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/158 (51%) | 78/158 (49%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 1-4 | |
0-0, 0-15 | ||
1-5 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nina Rudiukova | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-1 | Nina Rudiukova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Anna Ureke | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-2 | Nina Rudiukova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
26.01.00, 24 Godina
26.01.00, 24 Godina
Anna Ureke vs. Nina Rudiukova - Međusobni mečevi
07.01.20 | 1. kolo | Anna Ureke | Nina Rudiukova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anna Ureke form & Nina Rudiukova form
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Nina Rudiukova - Posljednji mečevi
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.23 kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.12.22 Polufinale | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.12.22 Četvrtfinale | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.12.22 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.22 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
12.09.22 kval. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | detalj meča |