MEČ
03.10.19 | 2. kolo | Anna Ureke | Nadiya Kolb | 7-5, 6-4 | W15 Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Ureke | Nadiya Kolb | |
1. servis % | 50/70 (71%) | 64/88 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/50 (62%) | 30/64 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/20 (25%) | 10/24 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/19 (37%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/88 (55%) | 34/70 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Nadiya Kolb | |
Anna Ureke | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-4 | Nadiya Kolb | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Nadiya Kolb | |
0-0, 0-40 | ||
3-5 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Nadiya Kolb | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Nadiya Kolb | |
0-0 | ||
Anna Ureke | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Ureke | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Nadiya Kolb | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-4 | Nadiya Kolb | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Ureke vs. Nadiya Kolb - Međusobni mečevi
03.10.19 | 2. kolo | Anna Ureke | Nadiya Kolb | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Chornomorsk | zemlja |
04.09.19 | 1. kolo | Anna Ureke | Nadiya Kolb | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Bucha | zemlja |
Anna Ureke form & Nadiya Kolb form
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Nadiya Kolb - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detalj meča |