Russia
13.07.00, 23 Godina
13.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kamilla Kokeladze vs. Anna Ukolova - Međusobni mečevi
27.08.18 | 1. kolo | Anna Ukolova | Kamilla Kokeladze | 4-6, 7-5, 7-66 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Kamilla Kokeladze form & Anna Ukolova form
Kamilla Kokeladze - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Maria Titova | 6-3, 1-0, Maria Titova - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Rakitskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kldiashvili | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Keira Blackbeard | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.05.18 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 0-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
17.01.18 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-74 | detalj meča |
Anna Ukolova - Posljednji mečevi
Angers - dvorana | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
19.07.22 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
28.02.22 kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detalj meča |