MEČ
23.01.17 | 1. kolo kval. | Anna Ukolova | Adrianna Sosnowska | 6-1, 6-1 | Almaty | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
23.04.99, 25 Godina
23.04.99, 25 Godina
Anna Ukolova vs. Adrianna Sosnowska - Međusobni mečevi
23.01.17 | 1. kolo kval. | Anna Ukolova | Adrianna Sosnowska | 6-1, 6-1 | detalj meča | Almaty | dvorana |
Anna Ukolova form & Adrianna Sosnowska form
Anna Ukolova - Posljednji mečevi
Angers - dvorana | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
19.07.22 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Gurugram - tvrda | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detalj meča | |
W25 Le - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
W25 Joue - dvorana | ||||
28.02.22 kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Adrianna Sosnowska - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Zalewska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Julie Gervais | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Sara Zeineddine | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 kval. | vs. Valeriya Rozenkova | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 1-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Daryna Kovalenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jasmin Ladurner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Vesna Dolonc | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Luisa Marie Huber | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Arantxa Andrady | 6-0, 6-1 | detalj meča |