INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Smith vs. Xenia Knoll - Međusobni mečevi
17.03.14 | Finale | Anna Smith | Xenia Knoll | 6-1, 6-3 | detalj meča | Heraklion | tvrda |
08.11.10 | 1. kolo | Anna Smith | Xenia Knoll | 6-3, 6-4 | detalj meča | Loughborough | dvorana |
Anna Smith form & Xenia Knoll form
Anna Smith - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Lara Walker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Sara Nayar | 6-3, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 0-0, - Anna Smith - odustajanje | detalj meča | |
Vancouver - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham - trava | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Lucy Brown | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Kurume - trava | ||||
12.05.14 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Gifu - tvrda | ||||
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Yuka Higuchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 6-79, 5-7 | detalj meča | |
Edgbaston - dvorana | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Antonia Smallbone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.03.14 kval. | vs. Shuko Aoyama | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
24.03.14 1. kolo | vs. Natasha Fourouclas | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.03.14 2. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
17.03.14 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.14 Polufinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.14 1. kolo | vs. Agni Stefanou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.14 Finale | vs. Xenia Knoll | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.03.14 2. kolo | vs. Eleanor Dean | 5-1, Eleanor Dean - odustajanje | detalj meča | |
Preston - dvorana | ||||
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham - dvorana | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Grace Dixon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.02.14 kval. | vs. Quirine Lemoine | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
03.02.14 2. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Tatjana Stoll | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
20.01.14 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
13.01.14 1. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.01.14 2. kolo | vs. Amy Bowtell | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.01.14 Četvrtfinale | vs. Tara Moore | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
09.12.13 1. kolo kval. | vs. Tanvee Bose | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.12.13 Polufinale | vs. Rika Fujiwara | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.12.13 kval. | vs. Diana Bogoliy | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
09.12.13 1. kolo | vs. Melis Sezer | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Xenia Knoll - Posljednji mečevi
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
06.10.19 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - odustajanje | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
29.11.18 Četvrtfinale | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - Xenia Knoll - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.11.18 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - odustajanje | detalj meča | |
10.11.18 Četvrtfinale | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detalj meča |