MEČ
15.10.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Doroteja Joksovic | 6-4, 6-3 | W15 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Siskova | Doroteja Joksovic | |
1. servis % | 43/49 (88%) | 36/68 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/43 (47%) | 17/36 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/6 (33%) | 9/32 (28%) |
Osvojene break-lopte | 8/19 (42%) | 5/6 (83%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/68 (62%) | 27/49 (55%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/117 (55%) | 53/117 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anna Siskova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-4 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Doroteja Joksovic | |
Anna Siskova | 1-0 | |
2-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Doroteja Joksovic | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-1 | Doroteja Joksovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Doroteja Joksovic | |
Anna Siskova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
24.06.00, 23 Godina
24.06.00, 23 Godina
Anna Siskova vs. Doroteja Joksovic - Međusobni mečevi
15.10.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Doroteja Joksovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Telavi | zemlja |
10.10.19 | 2. kolo | Anna Siskova | Doroteja Joksovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Telavi | zemlja |
Anna Siskova form & Doroteja Joksovic form
Anna Siskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Doroteja Joksovic - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detalj meča |