MEČ
12.09.19 | 2. kolo | Anna Siskova | Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-0 | W25 Frydek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Siskova | Ange Oby Kajuru | |
1. servis % | 39/51 (76%) | 32/52 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/39 (62%) | 11/32 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/12 (25%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/52 (65%) | 24/51 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-30 | ||
Anna Siskova | 3-3 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Anna Siskova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ange Oby Kajuru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ange Oby Kajuru | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ange Oby Kajuru | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 5-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Siskova vs. Ange Oby Kajuru - Međusobni mečevi
12.09.19 | 2. kolo | Anna Siskova | Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
Anna Siskova form & Ange Oby Kajuru form
Anna Siskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Ange Oby Kajuru - Posljednji mečevi
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
20.09.22 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detalj meča |