INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleksandra Andrieieva vs. Anna Pribylova - Međusobni mečevi
23.03.16 | 1. kolo | Anna Pribylova | Oleksandra Andrieieva | 6-4, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Oleksandra Andrieieva form & Anna Pribylova form
Oleksandra Andrieieva - Posljednji mečevi
Djibouti - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.12.17 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.17 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Daria Nazarkina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Ana Biskic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.17 1. kolo | vs. Elizaveta Zaritscaya | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Lisa Matviyenko | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
02.08.17 2. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Mariana Correa | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 7-5, 5-7, 0-4, - Oleksandra Andrieieva - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
21.01.17 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.16 Finale | vs. Kateryna Sliusar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.12.16 Polufinale | vs. Ema Burgic Bucko | 7-64, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
16.12.16 Četvrtfinale | vs. Maria Marfutina | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
15.12.16 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.12.16 1. kolo | vs. Laura Sainsbury | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
29.09.16 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.16 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.09.16 1. kolo | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Mariia Skuba | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
08.09.16 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
07.09.16 2. kolo | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Anna Pribylova - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča |