INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jennifer Luikham vs. Anna Pribylova - Međusobni mečevi
23.05.18 | 1. kolo | Anna Pribylova | Jennifer Luikham | 6-1, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Jennifer Luikham form & Anna Pribylova form
Jennifer Luikham - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 2-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chenting Zhu | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tyra Lithiby | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gloriana Nahum | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-79, 6-72 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-710, 4-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Anna Pribylova - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča |