INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jacqueline Cabaj Awad vs. Anna Pribylova - Međusobni mečevi
21.03.19 | 2. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Anna Pribylova | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Jacqueline Cabaj Awad form & Anna Pribylova form
Jacqueline Cabaj Awad - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.11.23 3. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | detalj meča |
Anna Pribylova - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča |