MEČ
26.06.19 | 1. kolo | Anna Pribylova | Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Pribylova | Anouk Koevermans | |
1. servis % | 60/92 (65%) | 54/91 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/60 (58%) | 24/54 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/32 (25%) | 13/37 (35%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 8/17 (47%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 54/91 (59%) | 49/92 (53%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/183 (53%) | 86/183 (47%) |
Dvostruke pogreške | 13 | 12 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
0-1 | Anouk Koevermans | |
0-0 | ||
Anna Pribylova | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Pribylova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Pribylova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Anouk Koevermans | |
0-0 | ||
Anna Pribylova | 4-4 | |
0-0, 15-15 | ||
5-4 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Anna Pribylova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Anna Pribylova | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Anna Pribylova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Anouk Koevermans | |
0-0 | ||
2-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Anna Pribylova | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Pribylova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-30 | ||
Anna Pribylova | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Anna Pribylova | 5-6 | |
0-0, 15-0 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Pribylova vs. Anouk Koevermans - Međusobni mečevi
26.06.19 | 1. kolo | Anna Pribylova | Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Anna Pribylova form & Anouk Koevermans form
Anna Pribylova - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
03.09.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 5-7, 2-6 | detalj meča |