MEČ
26.08.19 | 1. kolo kval. | Anna Powaska | Francesca Rumi | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Poland
03.07.85, 38 Godina
03.07.85, 38 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
19.01.00, 24 Godina
19.01.00, 24 Godina
Anna Powaska vs. Francesca Rumi - Međusobni mečevi
26.08.19 | 1. kolo kval. | Anna Powaska | Francesca Rumi | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Anna Powaska form & Francesca Rumi form
Anna Powaska - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Gabriela Duca | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 0-6, 6-0, 18-16 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zere Iskakova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 7-610, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 7-5, Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Anna Arkadianou | 3-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Stefanija Polischuk | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
28.06.10 1. kolo | vs. Federica Quercia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
01.11.04 1. kolo | vs. Isha Lakhani | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
05.07.04 1. kolo | vs. Olga Lazarchuk | 0-3, - Anna Powaska - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
28.04.03 1. kolo kval. | vs. Olga Brozda | 6-72, 4-6 | detalj meča |
Francesca Rumi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cuneo - zemlja | ||||
12.08.18 kval. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.10.17 kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - odustajanje | detalj meča |