Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
27.11.00, 23 Godina
27.11.00, 23 Godina
Anna Morgina vs. Lena Greiner - Međusobni mečevi
04.02.19 | kval. | Anna Morgina | Lena Greiner | 3-6, 6-0, 10-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Anna Morgina form & Lena Greiner form
Anna Morgina - Posljednji mečevi
W15 Colorado - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
24.07.21 Polufinale | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
23.02.21 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.21 Četvrtfinale | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.21 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.20 Polufinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
16.10.20 Četvrtfinale | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča |
Lena Greiner - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.11.21 kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detalj meča |