MEČ
06.10.20 | 1. kolo | Anna Morgina | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 7-5 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Anna Morgina | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
1. servis % | 54/87 (62%) | 43/87 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/54 (59%) | 18/43 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/33 (39%) | 20/44 (45%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 6/16 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/87 (56%) | 42/87 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 94/174 (54%) | 80/174 (46%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 7 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Morgina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Morgina | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Morgina | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Morgina | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Morgina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Morgina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Morgina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Morgina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Morgina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Lamis Alhussein Abdel Aziz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Morgina vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - Međusobni mečevi
06.10.20 | 1. kolo | Anna Morgina | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 7-5 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Anna Morgina form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Anna Morgina - Posljednji mečevi
W15 Colorado - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
24.07.21 Polufinale | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
23.02.21 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.21 Četvrtfinale | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.21 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.20 Polufinale | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
16.10.20 Četvrtfinale | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detalj meča |