MEČ
19.01.20 | 1. kolo kval. | Anna Martemyanova | Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
10.08.01, 22 Godina
10.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
19.07.05, 18 Godina
19.07.05, 18 Godina
Anna Martemyanova vs. Alara Ayaz - Međusobni mečevi
19.01.20 | 1. kolo kval. | Anna Martemyanova | Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anna Martemyanova form & Alara Ayaz form
Anna Martemyanova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-0, Ekaterina Vishnevskaya - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.20 kval. | vs. Emily Welker | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Maria Nikitina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-2, 2-0, Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
03.09.18 kval. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 7-64, 6-75 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - odustajanje | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča |
Alara Ayaz - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Tara Wurth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.21 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Arina Atyushova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | - Alara Ayaz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 1-6 | detalj meča |