MEČ
31.08.15 | 2. kolo kval. | Anna Maria Kalavska | Natalia Zorgovska | 4-6, 6-1, 6-4 | St. Poelten | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
18.06.98, 25 Godina
18.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
13.09.96, 27 Godina
13.09.96, 27 Godina
Anna Maria Kalavska vs. Natalia Zorgovska - Međusobni mečevi
31.08.15 | 2. kolo kval. | Anna Maria Kalavska | Natalia Zorgovska | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | St. Poelten | zemlja |
15.04.13 | 1. kolo kval. | Natalia Zorgovska | Anna Maria Kalavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Anna Maria Kalavska form & Natalia Zorgovska form
Anna Maria Kalavska - Posljednji mečevi
Santa Margherita - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, - Anna Maria Kalavska - odustajanje | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Hatton | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Theresa Anderson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Surprise - tvrda | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Helene Heiberg | 7-5, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Marthina Diyani Schwencke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Teresia Londol | 7-62, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Eden Richardson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Alphen aan - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Diana Popescu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Melanie Vlak | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Sterner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Emilija Ceranic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Julia Thiem | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Alessia Dario | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
09.05.16 kval. | vs. Deborah Cruciani | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Camilla Scala | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
28.03.16 kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Wilkes | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Natalia Zorgovska - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.19 kval. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
13.03.17 kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 kval. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Dragana Radisic | 6-0, 6-3 | detalj meča |