Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
05.06.01, 22 Godina
05.06.01, 22 Godina
Gozal Ainitdinova vs. Anna Laguza - Međusobni mečevi
15.05.18 | 1. kolo | Anna Laguza | Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Gozal Ainitdinova form & Anna Laguza form
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detalj meča |
Anna Laguza - Posljednji mečevi
W15 Bucha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-73, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Monica Cappelletti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Yulia Zhytelna | 0-1, - Anna Laguza - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.05.18 kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Amina Anshba | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
13.03.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Balsen Kaya | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Ljungman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Ao Gai | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-4 | detalj meča |