MEČ
03.09.12 | 1. kolo kval. | Anna Klasen | Lisa Sabino | 6-1, 5-3, - odustajanje | Mestre | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Klasen vs. Lisa Sabino - Međusobni mečevi
29.09.14 | Polufinale | Anna Klasen | Lisa Sabino | 6-2, 7-5 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
03.09.12 | 1. kolo kval. | Anna Klasen | Lisa Sabino | 6-1, 5-3, Lisa Sabino - odustajanje | detalj meča | Mestre | zemlja |
Anna Klasen form & Lisa Sabino form
Anna Klasen - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Lisa Sabino - Posljednji mečevi
W25 Pescara - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Shuo Feng | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-3, - Lisa Sabino - odustajanje | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Caserta - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča |