MEČ
22.07.18 | 1. kolo kval. | Anna Klasen | Laura Svatikova | 6-2, 6-0 | Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Klasen | Laura Svatikova | |
1. servis % | 17/37 (46%) | 17/40 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/17 (88%) | 5/17 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/40 (73%) | 13/37 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Klasen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Klasen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Klasen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Laura Svatikova | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Klasen vs. Laura Svatikova - Međusobni mečevi
11.06.23 | 1. kolo kval. | Anna Klasen | Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | W60 Ricany | zemlja |
01.03.20 | 1. kolo kval. | Laura Svatikova | Anna Klasen | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
22.07.18 | 1. kolo kval. | Anna Klasen | Laura Svatikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | Prague | zemlja |
Anna Klasen form & Laura Svatikova form
Anna Klasen - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Laura Svatikova - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.04.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |