INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lucia Bronzetti vs. Anna Gabric - Međusobni mečevi
30.09.18 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Lucia Bronzetti | 6-1, 7-5 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Lucia Bronzetti form & Anna Gabric form
Lucia Bronzetti - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 kval. | vs. Nao Hibino | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Saville | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Angelique Kerber | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Lin Zhu | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
30.09.23 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Greetje Minnen | 7-68, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detalj meča |