MEČ
11.06.18 | kval. | Anna Gabric | Linda Puppendahl | 6-1, 6-3 | Essen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Gabric | Linda Puppendahl | |
1. servis % | 40/51 (78%) | 24/43 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 12/24 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/43 (58%) | 16/51 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Linda Puppendahl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Gabric | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
Anna Gabric | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Anna Gabric | 3-1 | |
Anna Gabric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Linda Puppendahl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Linda Puppendahl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Linda Puppendahl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Linda Puppendahl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anna Gabric | 4-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Anna Gabric | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
29.12.99, 24 Godina
29.12.99, 24 Godina
Anna Gabric vs. Linda Puppendahl - Međusobni mečevi
11.06.18 | kval. | Anna Gabric | Linda Puppendahl | 6-1, 6-3 | detalj meča | Essen | zemlja |
Anna Gabric form & Linda Puppendahl form
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Linda Puppendahl - Posljednji mečevi
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.18 kval. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.18 kval. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Beni Mellal - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detalj meča |