MEČ
15.07.19 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Jana Vanik | 6-1, 6-1 | W25 Aschaffenburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Gabric | Jana Vanik | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 32/45 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/24 (83%) | 11/32 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 6/13 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/45 (62%) | 9/39 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jana Vanik | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Anna Gabric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40 | ||
3-1 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Anna Gabric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Jana Vanik | |
0-0, 30-0, 15-30, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Jana Vanik | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Gabric | 3-1 | |
0-0 | ||
Anna Gabric | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
Anna Gabric | 6-1 | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
15.02.03, 21 Godina
15.02.03, 21 Godina
Anna Gabric vs. Jana Vanik - Međusobni mečevi
15.07.19 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Jana Vanik | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Aschaffenburg | zemlja |
Anna Gabric form & Jana Vanik form
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Jana Vanik - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | detalj meča |